Милованов відкинув ідею Коломойського взяти $100 млрд у Росії замість співпраці з МВФ


Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов прокоментував ідею олігарха Ігоря Коломойського відмовитися від кредитів МВФ на користь Росії

Про це він сказав у кулуарах парламенту, передає Еспресо.TV Об этом сообщает mediavektor.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Ідея того, що ми маємо брати фінансування зовнішнє з Росії, а не від МВФ — я з цією ідеєю не погоджуюсь”, — зазначив він.

“Фінансування (від МВФ — ред.) йде в резерви Національного банку, але також, на жаль, в світі про Україну недостатньо багато ще знають, і недостатньо розуміють деталі того — хорошого, гарного — що у нас відбувається. Тому програма МВФ дозволяє показати світу, що спеціалісти фонду на нас подивилися… Що у нас збаласований бюджет, малі фіскальні ризики, ми відповідально ставимося до економіки...І таким чином збільшується довіра”, — пояснив Милованов.

“Я сподіваюся, що якщо ми далі будемо розвивати економіку, у нас буде низька інфляція, хороші зарплати та інвестиції, то з часом програми МВФ нам не будуть потрібні, і всі будуть довіряти нам як державі Україна”, — додав він.

  • Нагадаємо, напередодні Коломойський сказав в інтерв’ю виданню The New York Times, що Україні слід відмовитися від євроатлантичної інтеграції і співпраці з МВФ на користь грошей із Росії.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/14/mylovanov_vidkynuv_ideyu_kolomoyskogo_vzyaty_100_mlrd_u_rosiyi_zamist_spivpraci_z_mvf”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя